Sada lineárnych vodiacich koľajníc VEVOR, SBR25 1200 mm, 2 ks vodiacich koľajníc SBR25 47,2 palca/1200 mm a 4 ks klzných blokov SBR25UU, sada lineárnych koľajníc a ložísk pre automatizované stroje, projekty pre domácich majstrov, CNC frézky - Osvetlenie
1 / 12
Podrobný popis
Sada lineárnych vodiacich koľajníc VEVOR, SBR25 1200 mm, 2 ks vodiacich koľajníc SBR25 47,2 palca/1200 mm a 4 ks klzných blokov SBR25UU, sada lineárnych koľajníc a ložísk pre automatizované stroje, projekty pre domácich majstrov, CNC frézky
Značka: VEVOR•Kód produktu: ZXDGSBR25MM12ERY0V0
Ohodnoťte ako prvý!
Nahrádza moju 20 rokov starú zváračku Biltema 130A, ktorá mimochodom stále zvarí. S touto som veľmi spokojný, jednoduché zváranie, produkuje pekné zvary s priloženým plneným drôtom. Veľký rozdiel oproti mojej Bilteme. Niekedy mám prístup len k 10A ističu a zvarí to na najnižšie nastavenie, ale zaistite si aspoň 16A istič. TIG alebo MMA som ešte neskúšal.
Pridané do košíka